23.9.2011 | Aktuality

Zlínský kraj vyzývá poskytovatele sociálních služeb a jejich uživatele, veřejnost, představitele samospráv a další instituce a organizace, aby Odboru sociálních věcí Krajského úřadu Zlínského kraje zasílali návrhy kandidátů do ankety „Pracovník roku v sociálních službách“. Soutěž je určena pracovníkům v oblasti sociálních služeb za mimořádnou, kvalitní a obětavou činnost, za níž zasluhují veřejnou poctu a poděkování. Uzávěrka návrhů je 30. září 2011. Více informací jak nominovat naleznete zde.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

23.9.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>