29.6.2012 | Aktuality

Knihovna BBB se i letos zapojuje do benefice s názvem I malý plyšák může vykouzlit velký úsměv konané v rámci Slováckého léta. Své plyšáky můžete nosit do 3. července do hlavní budovy na Velehradské třídě, ale i do poboček knihovny v Mařaticích, Jarošově nebo ve Štěpnicích. Více informací o benefiční akci naleznete na http://www.slovackeleto.cz/benefice.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

29.6.2012

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>