29.6.2012 | Aktuality

Knihovna BBB se i letos zapojuje do benefice s názvem I malý plyšák může vykouzlit velký úsměv konané v rámci Slováckého léta. Své plyšáky můžete nosit do 3. července do hlavní budovy na Velehradské třídě, ale i do poboček knihovny v Mařaticích, Jarošově nebo ve Štěpnicích. Více informací o benefiční akci naleznete na http://www.slovackeleto.cz/benefice.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

29.6.2012

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>