1.2.2011 | Aktuality

Historie, kultura, poznání…je název brožované publikace, kterou vydal Zlínský kraj, aby představil kulturní organizace, jichž je zřizovatelem. Brožura má celkem 43 stranách a popisuje aktivity Muzea Kroměřížska, Slováckého muzea v Uherském Hradišti, Muzea jihovýchodní Moravy ve Zlíně, Muzea regionu Valašsko, Krajské galerie výtvarného umění, Hvězdárny ve Valašském Meziříčí, Filharmonie Bohuslava Martinů a Krajské knihovny Františka Bartoše. Brožuru budou nabízet hlavně kulturní organizace a informační centra.„Brožura vybavená četnou fotodokumentací dává tipy na zajímavé kulturní a poznávací příležitosti, které lze v jednotlivých částech našeho regionu využít i mimo rámec námi přímo zřizovaných organizací. Jsou v ní například uvedené sakrální památky zařazené do projektu Otevřené brány a další pozoruhodnosti,“ sdělil náměstek pro oblast cestovního ruchu, kultury a památkové péče Jindřich Ondruš.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

1.2.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.