17.3.2011 | Aktuality

Uherskohradišťská Knihovna BBB přichystala pro své čtenáře a čtenářky zbrusu novou službu v podobě venkovního boxu na vracení knih. Box je v provozu pouze v době uzavření knihovny. Dokumenty vrácené prostřednictvím boxu jsou ze čtenářského konta odečteny následující pracovní den. Při vrácení knihy neobdržíte žádné potvrzení, proto knihovna doporučuje zkontrolovat si následující pracovní den, zda byla výpůjčka ze čtenářského konta skutečně odečtena. A taky platí, že dokument je považován za vrácený až po odečtení z konta, nikoli v okamžiku, kdy je vložen do boxu.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

17.3.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

21.2.2013

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.