17.3.2011 | Aktuality

Uherskohradišťská Knihovna BBB přichystala pro své čtenáře a čtenářky zbrusu novou službu v podobě venkovního boxu na vracení knih. Box je v provozu pouze v době uzavření knihovny. Dokumenty vrácené prostřednictvím boxu jsou ze čtenářského konta odečteny následující pracovní den. Při vrácení knihy neobdržíte žádné potvrzení, proto knihovna doporučuje zkontrolovat si následující pracovní den, zda byla výpůjčka ze čtenářského konta skutečně odečtena. A taky platí, že dokument je považován za vrácený až po odečtení z konta, nikoli v okamžiku, kdy je vložen do boxu.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

17.3.2011

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>