17.3.2011 | Aktuality

Uherskohradišťská Knihovna BBB přichystala pro své čtenáře a čtenářky zbrusu novou službu v podobě venkovního boxu na vracení knih. Box je v provozu pouze v době uzavření knihovny. Dokumenty vrácené prostřednictvím boxu jsou ze čtenářského konta odečteny následující pracovní den. Při vrácení knihy neobdržíte žádné potvrzení, proto knihovna doporučuje zkontrolovat si následující pracovní den, zda byla výpůjčka ze čtenářského konta skutečně odečtena. A taky platí, že dokument je považován za vrácený až po odečtení z konta, nikoli v okamžiku, kdy je vložen do boxu.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

17.3.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.