17.3.2011 | Aktuality

Uherskohradišťská Knihovna BBB přichystala pro své čtenáře a čtenářky zbrusu novou službu v podobě venkovního boxu na vracení knih. Box je v provozu pouze v době uzavření knihovny. Dokumenty vrácené prostřednictvím boxu jsou ze čtenářského konta odečteny následující pracovní den. Při vrácení knihy neobdržíte žádné potvrzení, proto knihovna doporučuje zkontrolovat si následující pracovní den, zda byla výpůjčka ze čtenářského konta skutečně odečtena. A taky platí, že dokument je považován za vrácený až po odečtení z konta, nikoli v okamžiku, kdy je vložen do boxu.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

17.3.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>