10.3.2011 | Aktuality

Plánovaná technická odstávka uherskohradišťského aquaparku byla mimo jiné využita i k realizaci podnětů jeho návštěvníků. K dispozici jim bude nově deset vysoušečů vlasů či přebalovací pult a bezpečnostní sedačka pro děti. Nechybí ani nové lavičky, háčky a madla na ručníky, dále přibyla zrcadla a celková výzdoba prostředí.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

10.3.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.