29.6.2010 | Aktuality

Na silnici číslo II/422 mezi Medlovicemi a Osvětimany se v těchto dnech začal stavět nový most, který nahradí dosavadní most v havarijním stavu. Tím se zvýší bezpečnost i komfort zde projíždějících motoristů.Most bude postaven v těsné blízkosti mostu původního. Součástí stavby bude i směrová úprava silnice, která umožní přesunutí dopravy na nový most. Při stavbě bude použita metoda TUBOSIDER. Do koryta potoka bude umístěna elipsovitá roura z vlnitého plechu o šířce 4 metry, výšce 3,4 metru a délce 37 metrů. Ta se zasype vhodným materiálem a na povrchu vznikne vozovka z asfaltobetonu o šířce 7,5 metru. Současně budou vybudována nezbytná napojení sousedních nemovitostí.

Realizace stavby přijde na 8,4 milionu korun a dojde při ní pouze k částečné uzavírce silnice. V určitých etapách výstavby bude doprava vedena jedním jízdním pruhem. Most by měly být hotov v polovině srpna tohoto roku.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

29.6.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

23.11.2012

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

?>