29.6.2010 | Aktuality

Na silnici číslo II/422 mezi Medlovicemi a Osvětimany se v těchto dnech začal stavět nový most, který nahradí dosavadní most v havarijním stavu. Tím se zvýší bezpečnost i komfort zde projíždějících motoristů.Most bude postaven v těsné blízkosti mostu původního. Součástí stavby bude i směrová úprava silnice, která umožní přesunutí dopravy na nový most. Při stavbě bude použita metoda TUBOSIDER. Do koryta potoka bude umístěna elipsovitá roura z vlnitého plechu o šířce 4 metry, výšce 3,4 metru a délce 37 metrů. Ta se zasype vhodným materiálem a na povrchu vznikne vozovka z asfaltobetonu o šířce 7,5 metru. Současně budou vybudována nezbytná napojení sousedních nemovitostí.

Realizace stavby přijde na 8,4 milionu korun a dojde při ní pouze k částečné uzavírce silnice. V určitých etapách výstavby bude doprava vedena jedním jízdním pruhem. Most by měly být hotov v polovině srpna tohoto roku.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

29.6.2010

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>