8.1.2011 | Aktuality

Odevzdáním lékárničky podpoříte rozšíření akce Pastelky pro Afghánistán o sběr zdravotnického materiálu z vyřazených autolékárniček. Můžete ji zanechat na kontaktním místě, kterým je firma MARTY PLUS ve Starém Městě (Velehradská 1469, tel.: 602 749 358, e-mail: info@martyplus.cz). Sbírá se materiál s platnou expirační dobou. Odevzdat můžete buď celou autolékárničku či její neporušený obsah (nůžky, náplasti, obvazový materiál atd.).

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

8.1.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.