8.9.2010 | Aktuality

V úterý 7. září se uskutečnilo zhruba hodinové jednání v Praze mezi starostou města Uherské Hradiště Liborem Karáskem a ministrem spravedlnosti Jiřím Pospíšilem. „Ministr Pospíšil začne připravovat návrh vládě České republiky, jehož předmětem je odprodej bývalé věznice městu Uherské Hradiště za jednorázovou částku 16,5 milionu korun, s podmínkou využití části objektu mimo jiné pro školství a pro památník připomínající jeho nechvalně známou minulost,“ shrnula schůzku tisková mluvčí města Petra Zemčíková.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

8.9.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.