8.9.2010 | Aktuality

V úterý 7. září se uskutečnilo zhruba hodinové jednání v Praze mezi starostou města Uherské Hradiště Liborem Karáskem a ministrem spravedlnosti Jiřím Pospíšilem. „Ministr Pospíšil začne připravovat návrh vládě České republiky, jehož předmětem je odprodej bývalé věznice městu Uherské Hradiště za jednorázovou částku 16,5 milionu korun, s podmínkou využití části objektu mimo jiné pro školství a pro památník připomínající jeho nechvalně známou minulost,“ shrnula schůzku tisková mluvčí města Petra Zemčíková.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

8.9.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>