8.9.2010 | Aktuality

V úterý 7. září se uskutečnilo zhruba hodinové jednání v Praze mezi starostou města Uherské Hradiště Liborem Karáskem a ministrem spravedlnosti Jiřím Pospíšilem. „Ministr Pospíšil začne připravovat návrh vládě České republiky, jehož předmětem je odprodej bývalé věznice městu Uherské Hradiště za jednorázovou částku 16,5 milionu korun, s podmínkou využití části objektu mimo jiné pro školství a pro památník připomínající jeho nechvalně známou minulost,“ shrnula schůzku tisková mluvčí města Petra Zemčíková.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

8.9.2010

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>