16.2.2011 | Aktuality

Asi litr vína dopitý před půlnocí třiatřicetiletou ženou byl příčinou nehody, která se stala v úterý 15. února kolem půl páté hodiny ranní. Žena svým autem mířila do hradišťského supermarketu, kde pracuje. Za volantem usnula, na Velehradské třídě nabourala do sloupu veřejného osvětlení. Policisté nezraněné ženě naměřili 1,6 promile alkoholu. Škoda na lampě byla vyčíslena na 15 000 korun, stejná je i škoda na nabouraném vozidle. Ženě byl policisty zadržen řidičský průkaz a po výslechu sděleno podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky ve spojitosti se zaviněním dopravní nehody. Za to může řidička dle zákona putovat až na tři roky do vězení.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

16.2.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>