16.2.2011 | Aktuality

Asi litr vína dopitý před půlnocí třiatřicetiletou ženou byl příčinou nehody, která se stala v úterý 15. února kolem půl páté hodiny ranní. Žena svým autem mířila do hradišťského supermarketu, kde pracuje. Za volantem usnula, na Velehradské třídě nabourala do sloupu veřejného osvětlení. Policisté nezraněné ženě naměřili 1,6 promile alkoholu. Škoda na lampě byla vyčíslena na 15 000 korun, stejná je i škoda na nabouraném vozidle. Ženě byl policisty zadržen řidičský průkaz a po výslechu sděleno podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky ve spojitosti se zaviněním dopravní nehody. Za to může řidička dle zákona putovat až na tři roky do vězení.

 

Komentáře


xiaozheng6666 napsal(a)
10.8.2017 15:45 | 112.5.238.*

2017-8-10 xiaozheng6666 adidas outlet online coach outlet online fred perry canada goose oakley sunglassesNapsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

16.2.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.