16.2.2011 | Aktuality

Asi litr vína dopitý před půlnocí třiatřicetiletou ženou byl příčinou nehody, která se stala v úterý 15. února kolem půl páté hodiny ranní. Žena svým autem mířila do hradišťského supermarketu, kde pracuje. Za volantem usnula, na Velehradské třídě nabourala do sloupu veřejného osvětlení. Policisté nezraněné ženě naměřili 1,6 promile alkoholu. Škoda na lampě byla vyčíslena na 15 000 korun, stejná je i škoda na nabouraném vozidle. Ženě byl policisty zadržen řidičský průkaz a po výslechu sděleno podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky ve spojitosti se zaviněním dopravní nehody. Za to může řidička dle zákona putovat až na tři roky do vězení.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

16.2.2011

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>