8.7.2011 | Aktuality

Již dnes se uskuteční slavnostní otevření zrekonstruovaného objektu kina Hvězda. Na programu jsou celkem tři 3D projekce, a to konkrétně snímků Rio, Piráti z Karibiku a V peřině. Vstupenky na projekce jsou bohužel již dnes vyprodány, přesto můžete od 15 hodin zdarma kino navštívit. Čeká zde na vás totiž prohlídka zrekonstruovaných prostor, soutěže (skákací hrad), atrakce (vzlet balónu), občerstvení, výstava o historii kina a živá hudba.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

8.7.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.