8.7.2011 | Aktuality

Již dnes se uskuteční slavnostní otevření zrekonstruovaného objektu kina Hvězda. Na programu jsou celkem tři 3D projekce, a to konkrétně snímků Rio, Piráti z Karibiku a V peřině. Vstupenky na projekce jsou bohužel již dnes vyprodány, přesto můžete od 15 hodin zdarma kino navštívit. Čeká zde na vás totiž prohlídka zrekonstruovaných prostor, soutěže (skákací hrad), atrakce (vzlet balónu), občerstvení, výstava o historii kina a živá hudba.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

8.7.2011

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.