14.5.2011 | Aktuality

Operní árie největších světových mistrů klasické hudby zněly před několika dny zámkem v Ořechově. Do nově zrekonstruovaného sídla pozval zhruba stovku hostů a klavíristu Martina Jakubíčka s mezzosopranistkou Táňou Janošovou zámecký pán Alessandro Alagia. „Koncert se měl původně uskutečnit k 84. narozeninám mojí maminky. Ta ale nedávno nečekaně zesnula, a tak jsem akci věnoval její památce. Po celou dobu koncertu jsem si představoval, že tam sedí s námi ve svém oblíbeném křesle,“ poznamenal Alessandro Alagia. Bezchybné vystoupení věhlasných umělců si vychutnal i ředitel uherskohradišťského Slováckého divadla Igor Stránský. „Zámek je velmi hezký a uspořádání koncertu vážné hudby je výborný nápad. Při této příležitosti jsem si přijel prohlédnout prostory zámku, kde bychom v budoucnu měli na požádání zámeckého pána odehrát několik divadelních představení,“ vysvětlil Stránský.Foto: Oleg Kapinus

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

14.5.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>