31.5.2011 | Aktuality

Oslavit Den dětí můžete již dnes (31. května) v Uherském Hradišti na Masarykově náměstí. Od 10 do 12 hodin je zde připraven Jarmark vědy a umění (v případě nepříznivého počasí koná v Klubu kultury). Na návštěvníky čekají zajímavé pokusy a nápady z oblasti fyziky, chemie a matematiky. Těšit se mohou na zajímavá stanoviště jako např. Hořící gumoví medvídci, Faraónovi hadi, Matematická kavárna či Počítejte s klokany. Součástí dopoledního programu je rovněž šifrovací hra určená žákům 2. stupně zaměřená na „záhady“ historického města UH. Registrace účastníků začíná v 9.30 u pódia. Ve 14 hodin pak na náměstí vypukne odpoledne plné zábavy a her. Do 17 hodin jsou připraveny soutěže pro děti, vystoupení dětí z kroužků DDM Šikula, výtvarný stan, kolotoče, poníci, skákací hrad, skluzavka, trampolíny, taneční podložky a samozřejmě i občerstvení.

 

Komentáře


xiaozheng6666 napsal(a)
10.8.2017 15:51 | 112.5.238.*

2017-8-10 xiaozheng6666 coach outlet store online canada goose jackets oakley sunglasses wholesale kate spade outlet fitflops clearanceNapsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

31.5.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.