31.5.2011 | Aktuality

Oslavit Den dětí můžete již dnes (31. května) v Uherském Hradišti na Masarykově náměstí. Od 10 do 12 hodin je zde připraven Jarmark vědy a umění (v případě nepříznivého počasí koná v Klubu kultury). Na návštěvníky čekají zajímavé pokusy a nápady z oblasti fyziky, chemie a matematiky. Těšit se mohou na zajímavá stanoviště jako např. Hořící gumoví medvídci, Faraónovi hadi, Matematická kavárna či Počítejte s klokany. Součástí dopoledního programu je rovněž šifrovací hra určená žákům 2. stupně zaměřená na „záhady“ historického města UH. Registrace účastníků začíná v 9.30 u pódia. Ve 14 hodin pak na náměstí vypukne odpoledne plné zábavy a her. Do 17 hodin jsou připraveny soutěže pro děti, vystoupení dětí z kroužků DDM Šikula, výtvarný stan, kolotoče, poníci, skákací hrad, skluzavka, trampolíny, taneční podložky a samozřejmě i občerstvení.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

31.5.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>