29.12.2010 | Aktuality

Letošní oslava Silvestra ve staroměstském Společensko kulturním centru se ponese ve stylu Slovácké talentmánije. Návštěvníci večera se mohou od 19.30 hodin těšit na moderátora Leoše Mareshe, na vystoupení původních obyvatel z Nového Zélandu, Labutí jezero, krasojízdu či lachtaní show a v neposlední řadě pak na vystoupení těch, kteří odvážně vystoupí s čímkoli. Možné bude zazpívat, zatancovat, předvést břišní tanec, zažonglovat atd.Výkony soutěžících bude hodnotit odborná porota. O celkovém vítězi však pomocí svých vstupenek rozhodnou sami diváci. Vítěz získá litr kvalitní slivovice, kterou věnoval Spolek přátel slivovice. K tanci i poslechu bude hrát skupina JENÁSMOC. Vstupenku za 150 korun je možno zakoupit ve staroměstské knihovně. Místenky na stoly lze umístit ve čtvrtek 30. prosince od 18 do 20 hodin.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

29.12.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.