29.12.2010 | Aktuality

Letošní oslava Silvestra ve staroměstském Společensko kulturním centru se ponese ve stylu Slovácké talentmánije. Návštěvníci večera se mohou od 19.30 hodin těšit na moderátora Leoše Mareshe, na vystoupení původních obyvatel z Nového Zélandu, Labutí jezero, krasojízdu či lachtaní show a v neposlední řadě pak na vystoupení těch, kteří odvážně vystoupí s čímkoli. Možné bude zazpívat, zatancovat, předvést břišní tanec, zažonglovat atd.Výkony soutěžících bude hodnotit odborná porota. O celkovém vítězi však pomocí svých vstupenek rozhodnou sami diváci. Vítěz získá litr kvalitní slivovice, kterou věnoval Spolek přátel slivovice. K tanci i poslechu bude hrát skupina JENÁSMOC. Vstupenku za 150 korun je možno zakoupit ve staroměstské knihovně. Místenky na stoly lze umístit ve čtvrtek 30. prosince od 18 do 20 hodin.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

29.12.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>