21.12.2012 | Aktuality

Na základě pokynu hlavního hygienika si mohou občané nechat bezplatně otestovat podezřelé lihoviny o obsahu etanolu nejméně 20 % objemových jednotek na všech pracovištích Krajské hygienické stanice Zlínského kraje, tedy i toho v Uherském Hradišti (Františkánská ulice, číslo 144).

Přijímají se lihoviny vyrobené po 31. prosinci 2011, včetně lihovin neoznačených. Z lahví otevřených i uzavřených se odebírá vzorek o objemu nejméně 200 ml a zbývající obsah balení je navrácen majiteli. Ten bude zároveň poučen o rizicích konzumace lihovin neznámého původu a lihovin s nadlimitním obsahem metanolu.
Vyšetřování vzorků nebude anonymní, o každém odběru vzorku lihoviny bude pořízen protokol s těmito údaji:

- identifikační údaje občana
- způsob nabytí lihoviny
- údaje  o výrobci, dovozci nebo distributorovi lihoviny (jsou-li k dispozici)
- souhlas občana s nakládáním s jeho osobními údaji (předání Policii ČR v případě zjištění nebezpečné lihoviny)

Vzorky by měly být vyšetřeny do 3 až 7 dnů. Tato služba se týká pouze občanů, nebudou vyšetřovány vzorky lihovin na žádost podnikatelů. 

 

Komentáře


popular video games word whizzle napsal(a)
10.1.2019 06:42 | 120.29.104.*

This is truly a great read for me. popular video games word whizzle

wig napsal(a)
13.11.2018 03:11 | 45.56.155.*

nadula hair human hair extensions best hair ties for thick hair wig retailers london hair extensions uk brazilian wet and wavy human hair why is ethiopian hair different clip in hair extensions black men haircuts taper fade i tip human hair extensions hair wigs ukNapsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

21.12.2012

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

23.11.2012

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

?>