15.4.2011 | Aktuality

Uherskohradišťské Městské informační centrum zve v sobotu 16. dubna všechny příznivce cykloturistiky na v pořadí páté otevírání cyklostezek. Program bude zahájen v 8.30 registrací účastníků na Masarykově náměstí. Kromě stezek vinařských bude už tradičně připravena i stezka rodinná (tzv. Velehradská) či nová trasa s názvem nazvaná Za Moravú. Registrační poplatek činí od 20 do 100 korun, dle typu vybraného registračního balíčku. Balíček umožní účastníkovi zdarma nebo za nižší vstupné navštívit na trasách zajímavá místa, zúčastnit se odpoledního losování o zajímavé ceny či se po dojezdu zdarma občerstvit koštovkou vína nebo džusu.

seznam tras

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

15.4.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.