4.4.2011 | Aktuality

Ve čtvrtek 7. dubna jsou do klubu Mír zváni všichni příznivci filmů vymykajících se standardním normám filmové estetiky a nárokům běžného filmového diváka. Začíná se v 17 hodin protimarihuanovou propagandistickou klasikou z roku 1936 s názvem Reefer Madness, následovat budou krátké filmy a animace sekty Vesmírní lidé. V 18.30 přijde liliput Weng Weng v roli filipínského agenta 00 ve snímku Jen pro tvou výšku. O půl deváté si můžete vyzkoušet, jaké to je jít na film naslepo. Po skončení je připravena DJ Párty Otrlého diváka.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

4.4.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.