4.4.2011 | Aktuality

Ve čtvrtek 7. dubna jsou do klubu Mír zváni všichni příznivci filmů vymykajících se standardním normám filmové estetiky a nárokům běžného filmového diváka. Začíná se v 17 hodin protimarihuanovou propagandistickou klasikou z roku 1936 s názvem Reefer Madness, následovat budou krátké filmy a animace sekty Vesmírní lidé. V 18.30 přijde liliput Weng Weng v roli filipínského agenta 00 ve snímku Jen pro tvou výšku. O půl deváté si můžete vyzkoušet, jaké to je jít na film naslepo. Po skončení je připravena DJ Párty Otrlého diváka.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:




opište text z obrázku:

4.4.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.