4.4.2011 | Aktuality

Ve čtvrtek 7. dubna jsou do klubu Mír zváni všichni příznivci filmů vymykajících se standardním normám filmové estetiky a nárokům běžného filmového diváka. Začíná se v 17 hodin protimarihuanovou propagandistickou klasikou z roku 1936 s názvem Reefer Madness, následovat budou krátké filmy a animace sekty Vesmírní lidé. V 18.30 přijde liliput Weng Weng v roli filipínského agenta 00 ve snímku Jen pro tvou výšku. O půl deváté si můžete vyzkoušet, jaké to je jít na film naslepo. Po skončení je připravena DJ Párty Otrlého diváka.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

4.4.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.