4.4.2011 | Aktuality

Ve čtvrtek 7. dubna jsou do klubu Mír zváni všichni příznivci filmů vymykajících se standardním normám filmové estetiky a nárokům běžného filmového diváka. Začíná se v 17 hodin protimarihuanovou propagandistickou klasikou z roku 1936 s názvem Reefer Madness, následovat budou krátké filmy a animace sekty Vesmírní lidé. V 18.30 přijde liliput Weng Weng v roli filipínského agenta 00 ve snímku Jen pro tvou výšku. O půl deváté si můžete vyzkoušet, jaké to je jít na film naslepo. Po skončení je připravena DJ Párty Otrlého diváka.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

4.4.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>