16.8.2012 | Aktuality

Realizace v podobě změny dopravního značení na Palackého náměstí a v části ulice Hradební proběhne v průběhu měsíce srpna. Jejím cílem je zjednosměrnění Palackého náměstí (umožněn průjezd směr do centra) a části ulice Hradební (průjezd ve směru k ulicím Růžová a Františkánská).


V novém jednosměrném úseku zůstane ponechán obousměrný průjezd cyklistů, který bude v protisměru zvýrazněn příslušným vodorovným značením. Důvodem této úpravy je snaha o zklidnění automobilové dopravy a zlepšení podmínek pro průjezd cyklistů v centru města v návaznosti na probíhající úpravy v ulici Všehrdova. 

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

16.8.2012

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>