16.8.2012 | Aktuality

Realizace v podobě změny dopravního značení na Palackého náměstí a v části ulice Hradební proběhne v průběhu měsíce srpna. Jejím cílem je zjednosměrnění Palackého náměstí (umožněn průjezd směr do centra) a části ulice Hradební (průjezd ve směru k ulicím Růžová a Františkánská).


V novém jednosměrném úseku zůstane ponechán obousměrný průjezd cyklistů, který bude v protisměru zvýrazněn příslušným vodorovným značením. Důvodem této úpravy je snaha o zklidnění automobilové dopravy a zlepšení podmínek pro průjezd cyklistů v centru města v návaznosti na probíhající úpravy v ulici Všehrdova. 

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

16.8.2012

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>