12.9.2011 | Aktuality

Od září si u společnosti Park Rochus můžete objednat základní prohlídku přírodního areálu Park Rochus. Určena je široké veřejnosti i organizovaným skupinám a realizována bude na základě předchozí objednávky, a to minimálně pro 10 osob. Za hodinu a půl s vámi průvodce projde nejvíce exponovanou část přírodního areálu a ukáže vám současné i budoucí zajímavosti. Dozvíte se i něco z historie parku či z historie rekreační oblasti Mařatic. Chybět nebudou ani informace o realizovaných a chystaných projektech, ochraně přírody, připravovaném muzeu v přírodě a dalších aktivitách.

Prohlídku parku je třeba objednat alespoň tři pracovní dny před požadovaným termínem, a to od pondělí do pátku (8 – 16 hodin) na telefonním čísle 576 776 552, e-mailu: info@parkrochus.cz anebo osobně či písemně na adrese sídla společnosti (Studentské nám. 1531, UH).

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

12.9.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>