12.9.2011 | Aktuality

Od září si u společnosti Park Rochus můžete objednat základní prohlídku přírodního areálu Park Rochus. Určena je široké veřejnosti i organizovaným skupinám a realizována bude na základě předchozí objednávky, a to minimálně pro 10 osob. Za hodinu a půl s vámi průvodce projde nejvíce exponovanou část přírodního areálu a ukáže vám současné i budoucí zajímavosti. Dozvíte se i něco z historie parku či z historie rekreační oblasti Mařatic. Chybět nebudou ani informace o realizovaných a chystaných projektech, ochraně přírody, připravovaném muzeu v přírodě a dalších aktivitách.

Prohlídku parku je třeba objednat alespoň tři pracovní dny před požadovaným termínem, a to od pondělí do pátku (8 – 16 hodin) na telefonním čísle 576 776 552, e-mailu: info@parkrochus.cz anebo osobně či písemně na adrese sídla společnosti (Studentské nám. 1531, UH).

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

12.9.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.