12.9.2011 | Aktuality

Od září si u společnosti Park Rochus můžete objednat základní prohlídku přírodního areálu Park Rochus. Určena je široké veřejnosti i organizovaným skupinám a realizována bude na základě předchozí objednávky, a to minimálně pro 10 osob. Za hodinu a půl s vámi průvodce projde nejvíce exponovanou část přírodního areálu a ukáže vám současné i budoucí zajímavosti. Dozvíte se i něco z historie parku či z historie rekreační oblasti Mařatic. Chybět nebudou ani informace o realizovaných a chystaných projektech, ochraně přírody, připravovaném muzeu v přírodě a dalších aktivitách.

Prohlídku parku je třeba objednat alespoň tři pracovní dny před požadovaným termínem, a to od pondělí do pátku (8 – 16 hodin) na telefonním čísle 576 776 552, e-mailu: info@parkrochus.cz anebo osobně či písemně na adrese sídla společnosti (Studentské nám. 1531, UH).

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

12.9.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>