14.3.2011 | Aktuality

Rada města schválila změnu tarifu zpoplatnění parkoviště na Náměstí Míru a to na 10 korun za vjezd. „Z důvodu nízké obsazenosti parkoviště zejména v dopoledních hodinách jsme upravili tarif za parkování, a to v době od 6 do 16 hodin. Chtěli jsme tak vyjít vstříc řidičům, kteří v blízkosti parkoviště pracují“ sdělil místostarosta města Zdeněk Procházka. Od 16 hodin do 22 hodin pak ve všední dny zaplatíte za jednu hodinu stání 10 korun, stejně jako o víkendu (od 6 do 22 hodin). Změna je navržena s platností do 30. června. „Od 1. července by měla vzejít v platnost stávající jednotná sazba 10 korun za hodinu (6-22 hodin). Důvodem je předpokládaný nárůst parkujících vozidel při provozu venkovního areálu koupaliště a zprovoznění kina Hvězda“ dodal místostarosta.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

14.3.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.