14.3.2011 | Aktuality

Rada města schválila změnu tarifu zpoplatnění parkoviště na Náměstí Míru a to na 10 korun za vjezd. „Z důvodu nízké obsazenosti parkoviště zejména v dopoledních hodinách jsme upravili tarif za parkování, a to v době od 6 do 16 hodin. Chtěli jsme tak vyjít vstříc řidičům, kteří v blízkosti parkoviště pracují“ sdělil místostarosta města Zdeněk Procházka. Od 16 hodin do 22 hodin pak ve všední dny zaplatíte za jednu hodinu stání 10 korun, stejně jako o víkendu (od 6 do 22 hodin). Změna je navržena s platností do 30. června. „Od 1. července by měla vzejít v platnost stávající jednotná sazba 10 korun za hodinu (6-22 hodin). Důvodem je předpokládaný nárůst parkujících vozidel při provozu venkovního areálu koupaliště a zprovoznění kina Hvězda“ dodal místostarosta.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

14.3.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.