14.3.2011 | Aktuality

Rada města schválila změnu tarifu zpoplatnění parkoviště na Náměstí Míru a to na 10 korun za vjezd. „Z důvodu nízké obsazenosti parkoviště zejména v dopoledních hodinách jsme upravili tarif za parkování, a to v době od 6 do 16 hodin. Chtěli jsme tak vyjít vstříc řidičům, kteří v blízkosti parkoviště pracují“ sdělil místostarosta města Zdeněk Procházka. Od 16 hodin do 22 hodin pak ve všední dny zaplatíte za jednu hodinu stání 10 korun, stejně jako o víkendu (od 6 do 22 hodin). Změna je navržena s platností do 30. června. „Od 1. července by měla vzejít v platnost stávající jednotná sazba 10 korun za hodinu (6-22 hodin). Důvodem je předpokládaný nárůst parkujících vozidel při provozu venkovního areálu koupaliště a zprovoznění kina Hvězda“ dodal místostarosta.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

14.3.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>