27.5.2010 | Aktuality

Od 1.června bude možné platit v Uherském Hradišti parkovné i prostřednictvím SMS. „Cena parkovného zaplacená pomocí mobilního telefonu je obdobná jako při platbě v parkovacím automatu. Drobná omezení se vztahují k délce parkování. Minimální sazba za úhradu parkovného prostřednictvím SMS je stanovena na 15 Kč ve všech zónách, což odpovídá v I. Zóně 36 minutám parkování, ve druhé 60 a ve třetí 90 minutám parkování Maximální výše se odvíjí od nejvyšší možné délky předplatného, které je stanoveno pro I. a II. zónu na tři hodiny, ve III. zóně je možné předplatit parkovné až na 24 hodin. Parkovné je možno prodlužovat kdykoliv před ukončením zaplacené parkovací doby pomocí další SMS, nejvíce však do délky 24 hodin. Platba parkovného je vypočtena na základě zadání požadované doby parkování v minutách dle příslušné parkovací zóny. Je odstupňována po pěti korunách v I. a II. parkovací zóně, v případě III. parkovací zóny po deseti korunách,“ vysvětlil Ing. Radim Šupka, vedoucí odboru dopravy MěÚ Uherské Hradiště.

Parkovné prostřednictvím SMS nebude možné platit na parkovištích se závorovým systémem (ČD Jih, OD Centrum). Pro tento způsob platby je třeba mít aktivovánu službu s názvem PREMIUM SMS, jejíž aktivace je bezplatná.Způsob úhrady:
- SMS ve formátu: klíčové slovo „mezera“ kód parkovací zóny „mezera“ RZ(SPZ) vozidla „mezera“ doba parkování v minutách odeslat na telefonní číslo stejné pro všechny operátory: 902 06.
Bližší informace o novince budou vylepeny na parkovacích automatech a informačních cedulích v centru města.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

27.5.2010

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.