17.9.2010 | Aktuality

Jeho tělo nalezl muž na procházce ve Štěpnicích v korytě potoka Stará Olšava. Muž okamžitě zavolal na linku 158 a nález oznámil policistům. Přivolaní policejní potápěči muže vytáhli na břeh. Podle lékaře ležela mrtvola muže v potoku asi týden. Při prvotním ohledání policisté nezjistili žádné známky cizího zavinění. Prozatím se nepodařila zjistit mužova totožnost. V peněžence, ve které se našly i peníze, nebyl žádný osobní doklad.Mrtvý muž byl ve věku mezi 40 až 50 lety, střední silnější postavy, 170 cm vysoký, měl tmavé kratší vlasy a byl bez vousů. Oblečen byl do šedého trika, šedého svetru s dvěma pruhy přes prsa, černé kožené bundy do pasu, modrých džínů a na nohou měl béžové „farmářky“. Kdokoliv by měl jakékoliv informace k totožnosti nalezeného mrtvého muže, ať je sdělí na lince 158 nebo na jakémkoliv oddělení Policie ČR.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

17.9.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.