17.9.2010 | Aktuality

Jeho tělo nalezl muž na procházce ve Štěpnicích v korytě potoka Stará Olšava. Muž okamžitě zavolal na linku 158 a nález oznámil policistům. Přivolaní policejní potápěči muže vytáhli na břeh. Podle lékaře ležela mrtvola muže v potoku asi týden. Při prvotním ohledání policisté nezjistili žádné známky cizího zavinění. Prozatím se nepodařila zjistit mužova totožnost. V peněžence, ve které se našly i peníze, nebyl žádný osobní doklad.Mrtvý muž byl ve věku mezi 40 až 50 lety, střední silnější postavy, 170 cm vysoký, měl tmavé kratší vlasy a byl bez vousů. Oblečen byl do šedého trika, šedého svetru s dvěma pruhy přes prsa, černé kožené bundy do pasu, modrých džínů a na nohou měl béžové „farmářky“. Kdokoliv by měl jakékoliv informace k totožnosti nalezeného mrtvého muže, ať je sdělí na lince 158 nebo na jakémkoliv oddělení Policie ČR.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

17.9.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>