17.8.2011 | Aktuality

Včera ráno proběhla v Uherském Hradišti akce s názvem „Řídím – piju nealko pivo“. Jde o celorepublikovou kampaň Policie ČR, která chce ve spolupráci s Českým svazem pivovarů a sladoven apelovat na řidiče, že i když budou řídit, nemusí se vzdát pití svého oblíbeného nápoje. Policisté zastavovali řidiče jedoucí po Velehradské třídě směrem na Staré Město. U každého byla provedena běžná kontrola dokladů a dechová zkouška. Řidiči s nulovou hodnotou dostali od zástupce pivovaru nealkoholické pivo, alkohol tester, samolepku a informační letáček. Během dvou hodin bylo rozdáno celkem 34 nealkoholických piv. Pod vlivem alkoholu nebyl žádný z kontrolovaných řidičů, jen u tří aut byl zjištěn špatný technický stav.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

17.8.2011

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>