17.8.2011 | Aktuality

Včera ráno proběhla v Uherském Hradišti akce s názvem „Řídím – piju nealko pivo“. Jde o celorepublikovou kampaň Policie ČR, která chce ve spolupráci s Českým svazem pivovarů a sladoven apelovat na řidiče, že i když budou řídit, nemusí se vzdát pití svého oblíbeného nápoje. Policisté zastavovali řidiče jedoucí po Velehradské třídě směrem na Staré Město. U každého byla provedena běžná kontrola dokladů a dechová zkouška. Řidiči s nulovou hodnotou dostali od zástupce pivovaru nealkoholické pivo, alkohol tester, samolepku a informační letáček. Během dvou hodin bylo rozdáno celkem 34 nealkoholických piv. Pod vlivem alkoholu nebyl žádný z kontrolovaných řidičů, jen u tří aut byl zjištěn špatný technický stav.

 

Komentáře


xiaozheng6666 napsal(a)
10.8.2017 16:14 | 112.5.238.*

2017-8-10 xiaozheng6666 pandora rings fitflop sale ray ban sunglasses coach factory outlet oakley sunglasses adidas shoes for menNapsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

17.8.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.