13.1.2011 | Aktuality

Protože je osobní upozornění jeden z nejúčinnějších způsobů, jak aktivizovat lidskou ostražitost, vydali se policisté na Uherskohradišťsku přímo do domácnosti seniorů. Právě starší lidé se totiž díky své nedostatečné ostražitosti stávají častými oběťmi zlodějů a podvodníků, kteří se pod různými záminkami snaží dostat do jejich domácností. Zde buď vylákají peníze přímo, nebo se snaží zjistit, kde mají lidé svoje úspory schovány. Senioři byli např. nabádáni, aby nevpouštěli do svého domu nikoho cizího, zamykali hlavní dveře i ty ze dvora, nevydávali ani nepřijímali peníze v hotovosti od jakýchkoli kontrolorů a aby při pohybu podezřelých osob volali linku 158.Policisté z Preventivně informační skupiny Uh. Hradiště také navštívili v úterý ráno děti z mateřské školky ve Štěpnicích. Zastavovali děti, které vcházely do školky, a ptali se jich, zda chodí přes přechod pro chodce, jestli ví, kde je takový přechod namalovaný, na kterou stranu se u přechodu rozhlíží a proč mají reflexní pásky na oblečení. Dětem za správné odpovědi pak rozdávali reflexní pásky, reflexní vesty a kartičky se sloganem „Zebra se za Tebe nerozhlédne“.

 

Komentáře


xiaozheng6666 napsal(a)
10.8.2017 15:47 | 112.5.238.*

2017-8-10 xiaozheng6666 adidas outlet online coach outlet online fred perry canada goose oakley sunglassesNapsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

13.1.2011

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.