1.6.2011 | Aktuality

Uherskohradišťská Diakonie ČCE – středisko CESTA, která poskytuje sociální služby v podobě denního stacionáře pro klienty s těžkým postižením a poradnu rané péče, chystá v nejbližších dnech začít realizovat výstavbu nového bezbariérového přístupu do budovy. Konkrétně se jedná o rozsáhlou úpravu příjezdové cesty, rozšíření stávající betonové plochy a vybudování parkovací plochy a stání pro ZTP. Jediná příjezdová cesta k budově je totiž v katastrofálním stavu, stejně jako prostor bezprostředně před vchodem, kde jsou klienti z aut přemísťováni do vozíků. Součástí těchto úprav bude i výsadba okrasných dřevin coby formy protihlukové a protiprašné ochrany.V tuto chvíli středisko CESTA disponuje stavebním povolením k provedení všech potřebných úprav, stále však nemá dostatek finančních prostředků k jejich realizaci. Celý projekt byl vyčíslen na 260 000 Kč. Středisko se proto obrací na všechny, kteří by byli ochotni menším či větším finančním darem středisku pomoci. Veškeré podrobnosti o možnostech pomoci získáte na čísle: 737 507 915 nebo na e-mailové adrese: fundraising@strediskocesta.cz. Zeptat se můžete i osobně v sídle střediska, v ulici Na Stavidle 1266 (budova bývalé mateřské školy ve Staré Tenici, naproti nového školicího střediska). Více informací o činnosti střediska získáte na webové adrese střediska. Diakonie ČCE – střediska CESTA všem případným dárcům předem velmi děkuje za ochotu pomoci!

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

1.6.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>