1.6.2011 | Aktuality

Uherskohradišťská Diakonie ČCE – středisko CESTA, která poskytuje sociální služby v podobě denního stacionáře pro klienty s těžkým postižením a poradnu rané péče, chystá v nejbližších dnech začít realizovat výstavbu nového bezbariérového přístupu do budovy. Konkrétně se jedná o rozsáhlou úpravu příjezdové cesty, rozšíření stávající betonové plochy a vybudování parkovací plochy a stání pro ZTP. Jediná příjezdová cesta k budově je totiž v katastrofálním stavu, stejně jako prostor bezprostředně před vchodem, kde jsou klienti z aut přemísťováni do vozíků. Součástí těchto úprav bude i výsadba okrasných dřevin coby formy protihlukové a protiprašné ochrany.V tuto chvíli středisko CESTA disponuje stavebním povolením k provedení všech potřebných úprav, stále však nemá dostatek finančních prostředků k jejich realizaci. Celý projekt byl vyčíslen na 260 000 Kč. Středisko se proto obrací na všechny, kteří by byli ochotni menším či větším finančním darem středisku pomoci. Veškeré podrobnosti o možnostech pomoci získáte na čísle: 737 507 915 nebo na e-mailové adrese: fundraising@strediskocesta.cz. Zeptat se můžete i osobně v sídle střediska, v ulici Na Stavidle 1266 (budova bývalé mateřské školy ve Staré Tenici, naproti nového školicího střediska). Více informací o činnosti střediska získáte na webové adrese střediska. Diakonie ČCE – střediska CESTA všem případným dárcům předem velmi děkuje za ochotu pomoci!

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

1.6.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.