23.8.2011 | Aktuality

Na seznamu populární mezinárodní automobilové soutěže Barum Czech Rally najdeme letos celkem 122 soutěžících z 22 zemí. Ve Zlíně se objeví přes třicet jezdců s prioritou, z toho jeden pilot (Bryan Bouffier) vlastnící prioritu FIA A a jedenáct pilotů majících prioritu FIA B. Nejvíce vozů je registrováno ve třídě 2, kde pořadatelé zaznamenali celkem 32 přihlášek. Nejvíce vozů mezi čtrnácti značkami má japonská automobilka Mitsubishi (23). Na seznamu soutěže nalezneme také celkem 29 vozů kategorie Super 2000. Na Barumce se přitom loni těchto vozů představilo celkem 27, a tak bude tento rekord zřejmě překonán.Start i cíl soutěže budou stejně jako v minulých letech soustředěny ve Zlíně a soutěž zahrnuje zhruba 250 kilometrů rychlostních zkoušek. Samotné Barumce bude ve čtvrtek 25. srpna ve večerních hodinách předcházet technická přejímka konaná ve zlínské sportovní hale Euronics. Samotná rally začne v pátek večer populární “superspeciálkou” konanou přímo v ulicích Zlína. Podstatná část rally se pak pojede o víkendu 27. a 28. srpna. Více informací, včetně rozpisu uzavírek či časových zkoušek, najdete na: www.barum.rally.cz.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

23.8.2011

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>