24.12.2010 | Aktuality

Koná se v neděli 26. prosince od 18 hodin v uherskohradišťském Kostele sv. Františka Xaverského na Masarykově náměstí. Zahraje na něm cimbálová muzika Harafica, spoluúčinkuje sbor Darebnice. Speciálním hostem koncertu bude zpěvák a kytarista Matěj Plíhal. Výtěžek z koncert bude věnován občanskému sdružení Akwaaba na stavbu sirotčince v Ghaně.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

24.12.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>