28.1.2011 | Aktuality

K přepadení došlo ve středu 26. ledna v 8.40 v Uherském Hradišti, ve Smetanových sadech. Obětí se stala patnáctiletá dívka vracející se z tréninku. Za kinem Hvězda k ní zezadu přistoupil neznámý muž, který ji chytil ji zezadu jednou rukou přes ústa a druhou kolem pasu. Poté ji odvlekl mezi keře, kde po ní požadoval peníze. Dívce přitom nehrozil žádnou zbraní. Dívka vydala mladíkovi 200 korun a ten poté utekl směrem ke kinu. Dívka z přepadení vyvázla bez zranění a pokračovala směrem k vlakovému nádraží. Nezavolala nejprve na linku 158, ale své kamarádce, které vše pověděla. Kamarádka zavolala trenérovi a až trenér na policii.Za dívkou i do popsaných míst se ihned rozjely policejní hlídky, které začaly pátrat po popsaném pachateli. Tím by měl být muž ve věku od 20 do 25 let, 170 až 175 cm vysoký, zakulacené střední postavy, kulatějšího obličeje bílé pleti. Byl oblečený do tmavé bundy nebo mikiny, jejíž kapuci měl na hlavě, na nohou měl volnější tmavě šedé kalhoty a černé boty. Pokud by kdokoliv měl informace k samotnému přepadení nebo k prozatím neznámému pachateli, ať je sdělí osobně na policii nebo na lince 158. Za spáchání trestného činu loupeže muži hrozí ze zákona až deset let vězení.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

28.1.2011

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>