28.1.2011 | Aktuality

K přepadení došlo ve středu 26. ledna v 8.40 v Uherském Hradišti, ve Smetanových sadech. Obětí se stala patnáctiletá dívka vracející se z tréninku. Za kinem Hvězda k ní zezadu přistoupil neznámý muž, který ji chytil ji zezadu jednou rukou přes ústa a druhou kolem pasu. Poté ji odvlekl mezi keře, kde po ní požadoval peníze. Dívce přitom nehrozil žádnou zbraní. Dívka vydala mladíkovi 200 korun a ten poté utekl směrem ke kinu. Dívka z přepadení vyvázla bez zranění a pokračovala směrem k vlakovému nádraží. Nezavolala nejprve na linku 158, ale své kamarádce, které vše pověděla. Kamarádka zavolala trenérovi a až trenér na policii.Za dívkou i do popsaných míst se ihned rozjely policejní hlídky, které začaly pátrat po popsaném pachateli. Tím by měl být muž ve věku od 20 do 25 let, 170 až 175 cm vysoký, zakulacené střední postavy, kulatějšího obličeje bílé pleti. Byl oblečený do tmavé bundy nebo mikiny, jejíž kapuci měl na hlavě, na nohou měl volnější tmavě šedé kalhoty a černé boty. Pokud by kdokoliv měl informace k samotnému přepadení nebo k prozatím neznámému pachateli, ať je sdělí osobně na policii nebo na lince 158. Za spáchání trestného činu loupeže muži hrozí ze zákona až deset let vězení.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

28.1.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>