16.11.2010 | Aktuality

Informační centrum pro mládež Uherské Hradiště připravilo na dnešní den u příležitosti zítřejšího státního svátku (Den boje za svobodu a demokracii a Mezinárodní den studentstva) pro děti, jejich rodiče, studenty, ale také pro širokou veřejnost, zábavné odpoledne s deskovými hrami. Připraveny budou jak hry oblíbené před rokem 1989, tak i hry zcela nové. Zahrát si budete moci např. Hru Dostihy a sázky; Soudruhu, nezlob se; Šachy; Kamionem po Evropě; Česko – otázky a odpovědi; Kloboučku, hop atd.Akce se koná od 14 do 18 hodin v Komorním sále Reduty a vstup je zdarma. Po celý den pak mají žáci a studenti v Informačním centrum pro mládež k dispozici internet zdarma a každý obdrží malý dárek.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

16.11.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.