16.11.2010 | Aktuality

Informační centrum pro mládež Uherské Hradiště připravilo na dnešní den u příležitosti zítřejšího státního svátku (Den boje za svobodu a demokracii a Mezinárodní den studentstva) pro děti, jejich rodiče, studenty, ale také pro širokou veřejnost, zábavné odpoledne s deskovými hrami. Připraveny budou jak hry oblíbené před rokem 1989, tak i hry zcela nové. Zahrát si budete moci např. Hru Dostihy a sázky; Soudruhu, nezlob se; Šachy; Kamionem po Evropě; Česko – otázky a odpovědi; Kloboučku, hop atd.Akce se koná od 14 do 18 hodin v Komorním sále Reduty a vstup je zdarma. Po celý den pak mají žáci a studenti v Informačním centrum pro mládež k dispozici internet zdarma a každý obdrží malý dárek.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

16.11.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>