16.11.2010 | Aktuality

Informační centrum pro mládež Uherské Hradiště připravilo na dnešní den u příležitosti zítřejšího státního svátku (Den boje za svobodu a demokracii a Mezinárodní den studentstva) pro děti, jejich rodiče, studenty, ale také pro širokou veřejnost, zábavné odpoledne s deskovými hrami. Připraveny budou jak hry oblíbené před rokem 1989, tak i hry zcela nové. Zahrát si budete moci např. Hru Dostihy a sázky; Soudruhu, nezlob se; Šachy; Kamionem po Evropě; Česko – otázky a odpovědi; Kloboučku, hop atd.Akce se koná od 14 do 18 hodin v Komorním sále Reduty a vstup je zdarma. Po celý den pak mají žáci a studenti v Informačním centrum pro mládež k dispozici internet zdarma a každý obdrží malý dárek.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

16.11.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>