28.10.2010 | Aktuality

V pondělí a v úterý 1. a 2. listopadu 2010 budou v kostele v Mařaticích vždy od 17 hodin slouženy mše svaté za zemřelé, po nichž bude následovat průvod na hřbitov. Pobožnost se světelným průvodem se v neděli 31. října 2010 koná od 17 hodin i na hřbitově ve Starém Městě.Památku zesnulých můžete uctít taktéž v neděli 31. října 2010 od 17 hodin v Kostele svatého Petra a Pavla v Kunovicích. Na zhruba hodinovém Dušičkovém koncertě (k uctění všech zesnulých a památky starosty Jiřího Vařechy) vystoupí žesťové kvinteto složené z členů předních profesionálních orchestrů v České republice. Vstupné na koncert činí 50 korun.
Tutéž neděli se od 19.30 hodin koná koncert k Památce zesnulých i Kostele sv Fr. Xaverského v Uh. Hradišti. Na programu je Dvořákova Stabat Mater v podání sólistů, Vyškovského sboru, Svatopluku a Filharmonie B. Martinů Zlín. Diriguje Filip Macek. Předprodej vstupenek v ceně 100 korun probíhá v hradišťském Městském informačním centru.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

28.10.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>