3.1.2011 | Aktuality

Od dnešního dne je možno si na pracovišti CzechPOINT na podatelně Městského úřadu v Uherském Hradišti na Masarykově náměstí pořídit ověřenou kopii katastrální mapy. Mapy lze však vydat jen pro katastrální území, kde proběhla digitalizace a existuje tzv. digitální katastrální mapa (DKM). Do seznamu stavu zpracování DKM ve Zlínském kraji můžete nahlédnout zde. Za vydání ověřené kopie katastrální mapy zaplatíte 100 korun za jednu stránku.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

3.1.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>