3.1.2011 | Aktuality

Od dnešního dne je možno si na pracovišti CzechPOINT na podatelně Městského úřadu v Uherském Hradišti na Masarykově náměstí pořídit ověřenou kopii katastrální mapy. Mapy lze však vydat jen pro katastrální území, kde proběhla digitalizace a existuje tzv. digitální katastrální mapa (DKM). Do seznamu stavu zpracování DKM ve Zlínském kraji můžete nahlédnout zde. Za vydání ověřené kopie katastrální mapy zaplatíte 100 korun za jednu stránku.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

3.1.2011

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.