20.1.2011 | Aktuality

Možnost zakoupit předplatné do Slováckého divadla na sezonu 2011 byla letos prodloužena do poloviny února. Na předplatitele čekají dvě nové skupiny. Navíc pak bude ze všech abonentů vylosováno osm, kteří obdrží DVD s komedií Harold a Maude obohacené o bonus v podobě pohledu do zákulisí. Dalším bonusem pro předplatitele pak bude sleva ve výši 25 % na titul Malé scény, a to na komedii Bůh masakru.

Předplatné na rok 2011 nabízí šest komedií:
- 39 stupňů (parodie na horor Alfréda Hitchcocka)
- Hráči (novinka Roberta Bellana)
- Dalskabáty hříšná ves aneb Zapomenutý čert
- Dům Bernardy Alby
- Denní dům, noční dům
- Modré květy

Vedle toho nabízí SD také předplatné studentské či žákovské.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

20.1.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

21.2.2013

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

?>