20.1.2011 | Aktuality

Možnost zakoupit předplatné do Slováckého divadla na sezonu 2011 byla letos prodloužena do poloviny února. Na předplatitele čekají dvě nové skupiny. Navíc pak bude ze všech abonentů vylosováno osm, kteří obdrží DVD s komedií Harold a Maude obohacené o bonus v podobě pohledu do zákulisí. Dalším bonusem pro předplatitele pak bude sleva ve výši 25 % na titul Malé scény, a to na komedii Bůh masakru.

Předplatné na rok 2011 nabízí šest komedií:
- 39 stupňů (parodie na horor Alfréda Hitchcocka)
- Hráči (novinka Roberta Bellana)
- Dalskabáty hříšná ves aneb Zapomenutý čert
- Dům Bernardy Alby
- Denní dům, noční dům
- Modré květy

Vedle toho nabízí SD také předplatné studentské či žákovské.

 

Komentáře


xiaozheng6666 napsal(a)
10.8.2017 15:50 | 112.5.238.*

2017-8-10 xiaozheng6666 coach outlet store online canada goose jackets oakley sunglasses wholesale kate spade outlet fitflops clearanceNapsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

20.1.2011

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.