20.1.2011 | Aktuality

Možnost zakoupit předplatné do Slováckého divadla na sezonu 2011 byla letos prodloužena do poloviny února. Na předplatitele čekají dvě nové skupiny. Navíc pak bude ze všech abonentů vylosováno osm, kteří obdrží DVD s komedií Harold a Maude obohacené o bonus v podobě pohledu do zákulisí. Dalším bonusem pro předplatitele pak bude sleva ve výši 25 % na titul Malé scény, a to na komedii Bůh masakru.

Předplatné na rok 2011 nabízí šest komedií:
- 39 stupňů (parodie na horor Alfréda Hitchcocka)
- Hráči (novinka Roberta Bellana)
- Dalskabáty hříšná ves aneb Zapomenutý čert
- Dům Bernardy Alby
- Denní dům, noční dům
- Modré květy

Vedle toho nabízí SD také předplatné studentské či žákovské.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

20.1.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.