2.11.2010 | Aktuality

Městská průmyslová zóna Jaktáře si odnesla druhé místo ze soutěže Podnikatelská nemovitost roku 2009 v kategorii Zóna roku. „O titul mohli usilovat ti, kteří připravili kvalitní podnikatelské nemovitosti a v roce 2009 do nich ohlásila investici alespoň jedna nová společnost. Nesmírně mě těší, že se zúročilo úsilí dlouhodobě věnované do vytvoření moderní průmyslové zóny Jaktáře. O to více si tohoto ocenění vážím v době zpomalení jejího dokončení vlivem nepříznivé hospodářské situace,“ sdělil místostarosta města Uherské Hradiště Stanislav Blaha.Průmyslová zóna Jaktáře o rozloze 135 000 m2 je budována od roku 1998. Tehdy začaly první výkupy pozemků, v roce 2000 došlo k zainvestování. Město přivedlo do průmyslové zóny chybějící inženýrské sítě (vodovod, horkovod) a vystavělo dopravní napojení s páteřní komunikací dovnitř zóny včetně nové křižovatky i autobusových zastávek a celý prostor odkanalizovalo. Od roku 2001 byly pozemky postupně převáděny jednotlivým zájemcům. V současné době jsou všechny pozemky prodány, poslední firmy dokončují projekty na budování svých areálů včetně infrastruktury. Podnikatelská nemovitost roku je odborná soutěž vyhlašovaná Agenturou pro podporu podnikání a investic CzechInvest společně s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR a Sdružením pro zahraniční investice - AFI.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

2.11.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

23.11.2012

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.