15.6.2011 | Aktuality

Po roce se opět do Uherského Hradiště vrátila putovní sbírka pro Haiti, kterou poznáte podle zaparkovaného náklaďáku Praga V3S. Loni lidé v Uherském Hradišti tento netradiční projekt podpořili částkou 108 718 korun. Kč. Během akce, která potrvá do 17. června, si můžete prohlédnout kopii vozidla, které pomáhá na Haiti, vystaveny jsou panely s fotografiemi a informacemi o projektu. Nechybí ani dobrovolníci, kteří rádi zodpoví případné dotazy.Smyslem projektu Praga-Haiti je konkrétní, efektivní a přímá pomoc obyvatelům Haiti. Zaměřuje se na dlouhodobá řešení základních potřeb obyvatel. V první etapě to bylo vyřešení dopravy v misii Baie-de-Henne. Druhá etapa se zaměřila na zajištění zdroje pitné vody především v severozápadní oblasti Haiti. Součástí vize projektu je dále nabízet místním obyvatelům pracovní příležitosti a předávat jim dovednosti a kompetence potřebné pro trvale udržitelný rozvoj. Více informací o netradičním projektu a možnostech, jak jej podpořit, najdete na www.praga-haiti.cz.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

15.6.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.