15.6.2011 | Aktuality

Po roce se opět do Uherského Hradiště vrátila putovní sbírka pro Haiti, kterou poznáte podle zaparkovaného náklaďáku Praga V3S. Loni lidé v Uherském Hradišti tento netradiční projekt podpořili částkou 108 718 korun. Kč. Během akce, která potrvá do 17. června, si můžete prohlédnout kopii vozidla, které pomáhá na Haiti, vystaveny jsou panely s fotografiemi a informacemi o projektu. Nechybí ani dobrovolníci, kteří rádi zodpoví případné dotazy.Smyslem projektu Praga-Haiti je konkrétní, efektivní a přímá pomoc obyvatelům Haiti. Zaměřuje se na dlouhodobá řešení základních potřeb obyvatel. V první etapě to bylo vyřešení dopravy v misii Baie-de-Henne. Druhá etapa se zaměřila na zajištění zdroje pitné vody především v severozápadní oblasti Haiti. Součástí vize projektu je dále nabízet místním obyvatelům pracovní příležitosti a předávat jim dovednosti a kompetence potřebné pro trvale udržitelný rozvoj. Více informací o netradičním projektu a možnostech, jak jej podpořit, najdete na www.praga-haiti.cz.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

15.6.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>