2.12.2010 | Aktuality

Zkušební provoz bude od 6. prosince 2010 zajišťován ve dvou fázích:
a) 15 dnů bude probíhat zatěžovací zkušební provoz s limitovaným počtem návštěvníků. Vstupné po tuto dobu nebude vybíráno. Zhotovitel hradí veškeré provozní náklady spojené se zkušebním provozem.
b) 165 dnů následuje zkušební provoz v režii příspěvkové organizace Aquapark Uherské Hradiště za stanovených podmínek. Zhotovitel pokračuje v součinnosti s objednatelem.

Vše směřuje k otevření aquaparku 21. prosince 2010. O případných majetkových sankcích i termínu otevření rozhodne zastupitelstvo města v pondělí 13. prosince 2010.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

2.12.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.