2.12.2010 | Aktuality

Zkušební provoz bude od 6. prosince 2010 zajišťován ve dvou fázích:
a) 15 dnů bude probíhat zatěžovací zkušební provoz s limitovaným počtem návštěvníků. Vstupné po tuto dobu nebude vybíráno. Zhotovitel hradí veškeré provozní náklady spojené se zkušebním provozem.
b) 165 dnů následuje zkušební provoz v režii příspěvkové organizace Aquapark Uherské Hradiště za stanovených podmínek. Zhotovitel pokračuje v součinnosti s objednatelem.

Vše směřuje k otevření aquaparku 21. prosince 2010. O případných majetkových sankcích i termínu otevření rozhodne zastupitelstvo města v pondělí 13. prosince 2010.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

2.12.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>