18.3.2011 | Aktuality

Tento víkend se denně od 10 do 17.30 hodin koná v uherskohradišťské Redutě Národní výstava koček všech plemen. Na sobotu je připravena speciální soutěž ruských modrých koček a na neděli pak speciální soutěž koček s bílou typu van, harlekýn a bikolor (od 15 do 16 hodin). V době od 16 do 17 hodin pak proběhne vyhlášení Best in Show a Best of Best. Za rodinu na vstupném zaplatíte 100 korun, jednotlivě pak dospělí zaplatí 50 a děti 30 korun.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

18.3.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.