30.12.2010 | Aktuality

Smyk na zledovatělé silnici byl pravděpodobně příčinou havárie, která se stala v úterý v podvečer mezi Starým Městem a Nedakonicemi. Dvaadvacetiletý řidič z Uherskohradišťska jel ve směru od Nedakonic, dostal smyk a vjel do protisměru. Zde se čelně se srazil s plně obsazeným autobusem. Oba vozy byly poté odmrštěny mimo komunikaci, autobus až do vzdálenosti padesát metrů. Nikdo z cestujících zraněn nebyl. O život však přišel život řidič osobního auta, jeho zraněného spolujezdce odvezli záchranáři do uherskohradišťské nemocnice na ošetření. Kvůli nehodě byla silnice tři hodiny oboustranně uzavřena. Letos se jedná ve Zlínském kraji o čtyřicátou smrtelnou nehodu.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

30.12.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>