30.12.2010 | Aktuality

Smyk na zledovatělé silnici byl pravděpodobně příčinou havárie, která se stala v úterý v podvečer mezi Starým Městem a Nedakonicemi. Dvaadvacetiletý řidič z Uherskohradišťska jel ve směru od Nedakonic, dostal smyk a vjel do protisměru. Zde se čelně se srazil s plně obsazeným autobusem. Oba vozy byly poté odmrštěny mimo komunikaci, autobus až do vzdálenosti padesát metrů. Nikdo z cestujících zraněn nebyl. O život však přišel život řidič osobního auta, jeho zraněného spolujezdce odvezli záchranáři do uherskohradišťské nemocnice na ošetření. Kvůli nehodě byla silnice tři hodiny oboustranně uzavřena. Letos se jedná ve Zlínském kraji o čtyřicátou smrtelnou nehodu.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

30.12.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>