11.1.2011 | Aktuality

Požár, který vypukl v noci z pondělí na úterý, ohlásili sousedé. Ty vzbudilo praskání střešní krytiny, po vyhlédnutí z domu uviděli na střeše stolárny mohutné plameny. Hasiči dorazili na místo do tří minut a jejich prioritou bylo zejména ochránit sousední obytné domy. Postupně bylo nataženo šest proudů vody. Hasičům se poté podařilo proniknout do dvora stolárny a dalších stavebních částí objektu. Zničená střecha se propadla. Požár se podařilo lokalizovat hodinu po příjezdu hasičů, celková likvidace však hasičům trvala ještě další dvě hodiny.Hasičům se podařilo zabránit rozšíření plamenů na sousední domy. Plameny firmu a její vybavení prakticky zničily. Shořela celá stolařská dílna, kanceláře, garáž a přístavba se stroji. Sám majitel způsobenou škodu odhaduje nejméně na 1 500 000 korun. Při požáru a zásahu nebyl nikdo zraněn. Příčina požáru je nadále v šetření, prověřuje se několik možných průběhů i vlivů jeho vzniku.

autor fotografií: HZS Zlínského kraje

obrázek
obrázek
 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

11.1.2011

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>