11.1.2011 | Aktuality

Požár, který vypukl v noci z pondělí na úterý, ohlásili sousedé. Ty vzbudilo praskání střešní krytiny, po vyhlédnutí z domu uviděli na střeše stolárny mohutné plameny. Hasiči dorazili na místo do tří minut a jejich prioritou bylo zejména ochránit sousední obytné domy. Postupně bylo nataženo šest proudů vody. Hasičům se poté podařilo proniknout do dvora stolárny a dalších stavebních částí objektu. Zničená střecha se propadla. Požár se podařilo lokalizovat hodinu po příjezdu hasičů, celková likvidace však hasičům trvala ještě další dvě hodiny.Hasičům se podařilo zabránit rozšíření plamenů na sousední domy. Plameny firmu a její vybavení prakticky zničily. Shořela celá stolařská dílna, kanceláře, garáž a přístavba se stroji. Sám majitel způsobenou škodu odhaduje nejméně na 1 500 000 korun. Při požáru a zásahu nebyl nikdo zraněn. Příčina požáru je nadále v šetření, prověřuje se několik možných průběhů i vlivů jeho vzniku.

autor fotografií: HZS Zlínského kraje

obrázek
obrázek
 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

11.1.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.