6.5.2011 | Aktuality

Nezisková organizace Diakonie Broumov, poskytující sociální služby občanům z okraje společnosti a materiální pomoc sociálně potřebným, azylové ubytování i pracovní příležitosti, organizuje v Uherském Hradišti ve dnech pondělí 16. a středa 18. května (vždy od 8 do 17 hodin) sbírku použitého ošacení a dalších věcí. Sběrným místem je již tradičně Diakonie ČCE - středisko CESTA, sídlící v ulici Na Stavidle 1266 (budova bývalé MŠ).Poptáváno je letní a zimní oblečení (dámské, pánské, dětské), lůžkoviny, prostěradla, ručníky, utěrky, záclony, látky (minimálně 1m2, ne odřezky a zbytky látek!), domácí potřeby, (nepoškozené nádobí – bílé i černé, skleničky), vatované přikrývky, polštáře a deky, obuv (nepoškozená) a hračky (nepoškozené a kompletní). Věci, které vzít nelze: z ekologických důvodů – ledničky, televize, počítače a jinou elektroniku, matrace a koberce; kvůli transportu – nábytek, jízdní kola a dětské kočárky; znečištěný a vlhký textil. Veškeré věci je třeba přinést zabalené do igelitových pytlů či krabic, aby se nepoškodily transportem. Všem, co do sbírky přispějí, pořadatelé předem děkují za pomoc!

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

6.5.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.