6.5.2011 | Aktuality

Nezisková organizace Diakonie Broumov, poskytující sociální služby občanům z okraje společnosti a materiální pomoc sociálně potřebným, azylové ubytování i pracovní příležitosti, organizuje v Uherském Hradišti ve dnech pondělí 16. a středa 18. května (vždy od 8 do 17 hodin) sbírku použitého ošacení a dalších věcí. Sběrným místem je již tradičně Diakonie ČCE - středisko CESTA, sídlící v ulici Na Stavidle 1266 (budova bývalé MŠ).Poptáváno je letní a zimní oblečení (dámské, pánské, dětské), lůžkoviny, prostěradla, ručníky, utěrky, záclony, látky (minimálně 1m2, ne odřezky a zbytky látek!), domácí potřeby, (nepoškozené nádobí – bílé i černé, skleničky), vatované přikrývky, polštáře a deky, obuv (nepoškozená) a hračky (nepoškozené a kompletní). Věci, které vzít nelze: z ekologických důvodů – ledničky, televize, počítače a jinou elektroniku, matrace a koberce; kvůli transportu – nábytek, jízdní kola a dětské kočárky; znečištěný a vlhký textil. Veškeré věci je třeba přinést zabalené do igelitových pytlů či krabic, aby se nepoškodily transportem. Všem, co do sbírky přispějí, pořadatelé předem děkují za pomoc!

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

6.5.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>