6.5.2011 | Aktuality

Nezisková organizace Diakonie Broumov, poskytující sociální služby občanům z okraje společnosti a materiální pomoc sociálně potřebným, azylové ubytování i pracovní příležitosti, organizuje v Uherském Hradišti ve dnech pondělí 16. a středa 18. května (vždy od 8 do 17 hodin) sbírku použitého ošacení a dalších věcí. Sběrným místem je již tradičně Diakonie ČCE - středisko CESTA, sídlící v ulici Na Stavidle 1266 (budova bývalé MŠ).Poptáváno je letní a zimní oblečení (dámské, pánské, dětské), lůžkoviny, prostěradla, ručníky, utěrky, záclony, látky (minimálně 1m2, ne odřezky a zbytky látek!), domácí potřeby, (nepoškozené nádobí – bílé i černé, skleničky), vatované přikrývky, polštáře a deky, obuv (nepoškozená) a hračky (nepoškozené a kompletní). Věci, které vzít nelze: z ekologických důvodů – ledničky, televize, počítače a jinou elektroniku, matrace a koberce; kvůli transportu – nábytek, jízdní kola a dětské kočárky; znečištěný a vlhký textil. Veškeré věci je třeba přinést zabalené do igelitových pytlů či krabic, aby se nepoškodily transportem. Všem, co do sbírky přispějí, pořadatelé předem děkují za pomoc!

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

6.5.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>