27.4.2011 | Aktuality

Poslankyně Evropského parlamentu Olga Sehnalová zve všechny zájemce na seminář s názvem Nekalé obchodní praktiky vůči seniorům. Seminář se bude konat v pátek 6. května od 9 do 12 hodin v Klubu kultury. Lektorem semináře bude vrchní rada České obchodní inspekce Zdeněk Krul. Semináře je možno zúčastnit se zdarma, hrazen je z prostředků Evropské unie. Účast je třeba potvrdit na e-mailu: asistent@sehnalova.cz nebo na telefonech 571 117 757 či 607 843 080. Elektronickou přihláškou naleznete na adrese: www.sehnalova.cz.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

27.4.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.