6.4.2011 | Aktuality

Nově otevřený klub pořádaný rodinným centrem Akropolis je určen všem osobám starajícím se o seniora. Na těchto setkáních, z nichž první se koná v úterý 12. dubna, dostanou příležitost popovídat si s lidmi řešící stejné problémy, vyměnit si zkušenosti, ale zároveň si trochu oddechnout a načerpat sílu. V případě zájmu je možno poskytnout poradenství v sociální či pracovně-právní oblasti anebo zkontaktovat s odborníky z oborů psychologie, geriatrie apod. Setkání budou probíhat vždy druhé úterý v měsíci (od 17 hodin).

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

6.4.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>