6.4.2011 | Aktuality

Nově otevřený klub pořádaný rodinným centrem Akropolis je určen všem osobám starajícím se o seniora. Na těchto setkáních, z nichž první se koná v úterý 12. dubna, dostanou příležitost popovídat si s lidmi řešící stejné problémy, vyměnit si zkušenosti, ale zároveň si trochu oddechnout a načerpat sílu. V případě zájmu je možno poskytnout poradenství v sociální či pracovně-právní oblasti anebo zkontaktovat s odborníky z oborů psychologie, geriatrie apod. Setkání budou probíhat vždy druhé úterý v měsíci (od 17 hodin).

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

6.4.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

21.2.2013

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.