28.12.2010 | Aktuality

I letos se ve čtvrtek 30. prosince koná, v pořadí již šestatřicátý ročník, oblíbené turistické akce v podobě Předsilvestrovského výstupu na Brdo. Setkání na vrcholu je od 11 hodin. Připraveno zde bude občerstvení i možnost opékání vlastní uzeniny. Další zajímavá akce se koná o den později na Velké Javořině. Od 13 hodin zde proběhne setkání u památníku česko-slovenské vzájemnosti, kde vzplane „Vatra přátelství“. Příjemnou chvilku zpestří Mužský pěvecký sbor z Kunovic a také svařené víno, které obdrží každý návštěvník.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

28.12.2010

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>