14.3.2011 | Aktuality

Již v roce 2000 byla v Uherském Hradišti z iniciativy obyvatelky města založena skupina Anonymních alkoholiků (AA). A právě její činnost pod názvem Zázemí byla před rokem obnovena. Skupina je otevřena ženám i mužům a schází se každý pátek (včetně vánočních svátků) od 17 hodin v hlavní budově Oblastní charity na Velehradské třídě (2. poschodí). Kontaktní telefon na vedoucího skupiny pana Luďka je 739 463 287.Anonymní alkoholici je společenství mužů a žen, kteří se navzájem dělí o své zkušenosti, síly a naděje, aby mohli řešit svůj společný problém a pomáhat ostatním uzdravovat se z alkoholismu. Jedinou podmínkou pro členství je přání přestat pít. Nejsou tu žádné povinné poplatky; společenství je soběstačné díky vlastním dobrovolným příspěvkům. AA není spojeno s žádnou sektou, církví, politickou organizací či jakoukoliv jinou institucí; nepřeje si zaplést se do jakékoli rozepře, ani nepodporuje, ale ani neodporuje žádným programům. Prvořadým cílem je zůstat střízliví a pomáhat ke střízlivosti jiným alkoholikům.

 

Komentáře


Petr Horák napsal(a)
1.6.2014 17:20 | 89.24.132.*

Potřeboval bych radu, jak založit skupinu AA v Berouně. Sám jsem alkoholik. Po 1. léčbě jsem recidivoval po šesti měsících a po druhé léčbě po uplynutí tři a půl roku.Prosím o radu, jak založit skupinu AA v Berouně, kde žádná pomoc není. Děkuji a s pozdravem Petr HorákNapsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

14.3.2011

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>