14.3.2011 | Aktuality

Již v roce 2000 byla v Uherském Hradišti z iniciativy obyvatelky města založena skupina Anonymních alkoholiků (AA). A právě její činnost pod názvem Zázemí byla před rokem obnovena. Skupina je otevřena ženám i mužům a schází se každý pátek (včetně vánočních svátků) od 17 hodin v hlavní budově Oblastní charity na Velehradské třídě (2. poschodí). Kontaktní telefon na vedoucího skupiny pana Luďka je 739 463 287.Anonymní alkoholici je společenství mužů a žen, kteří se navzájem dělí o své zkušenosti, síly a naděje, aby mohli řešit svůj společný problém a pomáhat ostatním uzdravovat se z alkoholismu. Jedinou podmínkou pro členství je přání přestat pít. Nejsou tu žádné povinné poplatky; společenství je soběstačné díky vlastním dobrovolným příspěvkům. AA není spojeno s žádnou sektou, církví, politickou organizací či jakoukoliv jinou institucí; nepřeje si zaplést se do jakékoli rozepře, ani nepodporuje, ale ani neodporuje žádným programům. Prvořadým cílem je zůstat střízliví a pomáhat ke střízlivosti jiným alkoholikům.

 

Komentáře


Petr Horák napsal(a)
1.6.2014 17:20 | 89.24.132.*

Potřeboval bych radu, jak založit skupinu AA v Berouně. Sám jsem alkoholik. Po 1. léčbě jsem recidivoval po šesti měsících a po druhé léčbě po uplynutí tři a půl roku.Prosím o radu, jak založit skupinu AA v Berouně, kde žádná pomoc není. Děkuji a s pozdravem Petr HorákNapsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

14.3.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>