14.10.2011 | Aktuality

V Kunovském lese bude příští týden slavnostně otevřeno tzv. DiscGolfové hřiště. Pokud nevíte, o co se jedná, tak vězte, že discgolf je hra pro každého, jejímž smyslem je co nejmenším počtem hodů trefit diskem určený cíl. Program slavnostního otevření, které se koná ve čtvrtek 20. října 2011, je následující:

- 10 hodin - slavnostní otevření hřiště starostou města
- 10.30–12.30 hodin - program pro školy
- 12.30–17 hodin - program pro veřejnost
+ lekce discgolfu zdarma, soutěže pro děti i dospělé, hole–in–one prémie (sada disků s brašnou), půjčovna a prodejna disků, hudební doprovod

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

14.10.2011

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>