11.7.2011 | Aktuality

Ještě do neděle 17. června potrvá Slovácké beachové léto. Tento týden nabídne program konaný na Masarykově náměstí krom zajímavých utkání (nejen v plážovém volejbale, ale např. v petanque) i zajímavé koncerty (Reflexy, Xindl X, CM Bálešáci),taneční vystoupení, možnost vyzkoušet si moderní fitbox atd.

Projekt SBL vznikl z iniciativy nadšenců plážového volejbalu a hned jeho první ročník předčil očekávání všech diváků i sportovců. A tak se z původně zamýšlené skromné akce stala respektovaná sportovně společenská událost. Hlavním cílem projektu je zapojení profesionálních i amatérských účastníků do některé z nabízených sportovních disciplín či soutěží. Pořadatelem a hlavním organizátorem akce je občanské sdružení Staroměští šohajíci.

Podrobný program SBL najdete na stránkách akce.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

11.7.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.