11.7.2011 | Aktuality

Ještě do neděle 17. června potrvá Slovácké beachové léto. Tento týden nabídne program konaný na Masarykově náměstí krom zajímavých utkání (nejen v plážovém volejbale, ale např. v petanque) i zajímavé koncerty (Reflexy, Xindl X, CM Bálešáci),taneční vystoupení, možnost vyzkoušet si moderní fitbox atd.

Projekt SBL vznikl z iniciativy nadšenců plážového volejbalu a hned jeho první ročník předčil očekávání všech diváků i sportovců. A tak se z původně zamýšlené skromné akce stala respektovaná sportovně společenská událost. Hlavním cílem projektu je zapojení profesionálních i amatérských účastníků do některé z nabízených sportovních disciplín či soutěží. Pořadatelem a hlavním organizátorem akce je občanské sdružení Staroměští šohajíci.

Podrobný program SBL najdete na stránkách akce.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

11.7.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>