11.7.2011 | Aktuality

Ještě do neděle 17. června potrvá Slovácké beachové léto. Tento týden nabídne program konaný na Masarykově náměstí krom zajímavých utkání (nejen v plážovém volejbale, ale např. v petanque) i zajímavé koncerty (Reflexy, Xindl X, CM Bálešáci),taneční vystoupení, možnost vyzkoušet si moderní fitbox atd.

Projekt SBL vznikl z iniciativy nadšenců plážového volejbalu a hned jeho první ročník předčil očekávání všech diváků i sportovců. A tak se z původně zamýšlené skromné akce stala respektovaná sportovně společenská událost. Hlavním cílem projektu je zapojení profesionálních i amatérských účastníků do některé z nabízených sportovních disciplín či soutěží. Pořadatelem a hlavním organizátorem akce je občanské sdružení Staroměští šohajíci.

Podrobný program SBL najdete na stránkách akce.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

11.7.2011

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.