11.7.2011 | Aktuality

Ještě do neděle 17. června potrvá Slovácké beachové léto. Tento týden nabídne program konaný na Masarykově náměstí krom zajímavých utkání (nejen v plážovém volejbale, ale např. v petanque) i zajímavé koncerty (Reflexy, Xindl X, CM Bálešáci),taneční vystoupení, možnost vyzkoušet si moderní fitbox atd.

Projekt SBL vznikl z iniciativy nadšenců plážového volejbalu a hned jeho první ročník předčil očekávání všech diváků i sportovců. A tak se z původně zamýšlené skromné akce stala respektovaná sportovně společenská událost. Hlavním cílem projektu je zapojení profesionálních i amatérských účastníků do některé z nabízených sportovních disciplín či soutěží. Pořadatelem a hlavním organizátorem akce je občanské sdružení Staroměští šohajíci.

Podrobný program SBL najdete na stránkách akce.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

11.7.2011

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>