11.5.2010 | Aktuality

Autorem knihy je Jiří Severin a Slovácké muzeum ji vydává u příležitosti otevření Muzea lidových pálenic ve Vlčnově. V knize najdete 20 fejetonů a historek. Inspirovány byly prostředím pálenic a pijáckých společností, jak je autor zaznamenal na svých cestách Slováckem a Valašskem. Ty Severin podnikal kvůli shánění exponátů pro zmíněné muzeum. Knihu fotografiemi opatřil Jiří Rohel. Kniha bude poprvé prezentována během folklorního pořadu Při pití mnohém rozume sbohem ve vlčnovské Sokolovně. Pořad bude součástí oslav otevření Muzea lidových pálenic, které se konají ve Vlčnově již tuto sobotu.

 

Komentáře


xiaozheng6666 napsal(a)
10.8.2017 15:34 | 112.5.238.*

2017-8-10 xiaozheng6666 polo ralph lauren coach outlet clearance cheap oakley sunglasses adidas yeezy shoes longchamp outlet store polo shirtsNapsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

11.5.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

23.11.2012

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.