8.9.2011 | Aktuality

Již o tomto víkendu se v Uherském Hradišti konají oblíbené Slovácké slavnosti vína a otevřených památek. I pro tento rok je připraven bohatý kulturní program, jehož přesný rozpis naleznete zde. Tradiční průvod krojovaných, letos s podtitulem Na jarmark do Hradišťa, vyrazí úderem deváté hodiny ranní z mařatických Vinohradů. Zajímavostí letošních slavností je jejich prezentace v televizi Nova, a to v rámci pátečního živého vysílání pořadu Snídaně s Novou.

Po oba dva dny bude navíc v rámci Dnů evropského kulturního dědictví otevřeno v Uherském Hradišti a jeho okolí přes třicet památek. Novinkou bude po oba víkendové dny zpřístupněné kino Hvězda, kde budou k vidění i běžně nedostupná místa, jako je promítací kabina či kopule kina.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

8.9.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.