8.9.2011 | Aktuality

Již o tomto víkendu se v Uherském Hradišti konají oblíbené Slovácké slavnosti vína a otevřených památek. I pro tento rok je připraven bohatý kulturní program, jehož přesný rozpis naleznete zde. Tradiční průvod krojovaných, letos s podtitulem Na jarmark do Hradišťa, vyrazí úderem deváté hodiny ranní z mařatických Vinohradů. Zajímavostí letošních slavností je jejich prezentace v televizi Nova, a to v rámci pátečního živého vysílání pořadu Snídaně s Novou.

Po oba dva dny bude navíc v rámci Dnů evropského kulturního dědictví otevřeno v Uherském Hradišti a jeho okolí přes třicet památek. Novinkou bude po oba víkendové dny zpřístupněné kino Hvězda, kde budou k vidění i běžně nedostupná místa, jako je promítací kabina či kopule kina.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

8.9.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>