26.11.2010 | Aktuality

Už počtvrté se koná v sobotu 27. listopadu v hlavní budově Knihovny BBB zábavné dopoledne určené k podpoře čtení. Veřejnost je zvána na zajímavý program, včetně možnosti zakoupit drobné vánoční dárky (knihy, šperky, košíčky, květinová výzdoba atd.)

Program:
9.30 hod. - zpívání s dětmi z Malé a Malučké nivničky (malí čtenáři s učitelem Vlastimilem Ondrou)
10 hod. - představení komiksu Jiřího Zimčíka Příběhy staré synagogy
10.15 hod. - Čarodějnice - scénické čtení knížky Roalda Dahla pro děti v podání herců Slováckého divadla Davidem a Irenou Vackovými
10.45 hod. - další zpívání s dětmi z Nivnice
11 hod. - pohádka v podání herečky Slováckého divadla Alžběty Kynclové9 - 12 hodin
- prodej knih Dům knihy Portal Richarda Janouška
- prodej CD uherskohradišťského Fonoklubu
- výtvarné dílničky
- zvířátka z plyšových drátků (s dětmi vyrábí Ester Benešová)
- vánoční a celoroční květinové aranžované dekorace Ateliéru Jára (zájemci si mohou u Jarmily Burdové vyrobit vánočního anděla nebo hvězdu za cenu materiálu 30 Kč)
- Lucie Leinweberová představí šperky z FIMO hmoty
- Tomáš Mareček předvede pletení proutěných výrobků

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

26.11.2010

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>