26.11.2010 | Aktuality

Už počtvrté se koná v sobotu 27. listopadu v hlavní budově Knihovny BBB zábavné dopoledne určené k podpoře čtení. Veřejnost je zvána na zajímavý program, včetně možnosti zakoupit drobné vánoční dárky (knihy, šperky, košíčky, květinová výzdoba atd.)

Program:
9.30 hod. - zpívání s dětmi z Malé a Malučké nivničky (malí čtenáři s učitelem Vlastimilem Ondrou)
10 hod. - představení komiksu Jiřího Zimčíka Příběhy staré synagogy
10.15 hod. - Čarodějnice - scénické čtení knížky Roalda Dahla pro děti v podání herců Slováckého divadla Davidem a Irenou Vackovými
10.45 hod. - další zpívání s dětmi z Nivnice
11 hod. - pohádka v podání herečky Slováckého divadla Alžběty Kynclové9 - 12 hodin
- prodej knih Dům knihy Portal Richarda Janouška
- prodej CD uherskohradišťského Fonoklubu
- výtvarné dílničky
- zvířátka z plyšových drátků (s dětmi vyrábí Ester Benešová)
- vánoční a celoroční květinové aranžované dekorace Ateliéru Jára (zájemci si mohou u Jarmily Burdové vyrobit vánočního anděla nebo hvězdu za cenu materiálu 30 Kč)
- Lucie Leinweberová představí šperky z FIMO hmoty
- Tomáš Mareček předvede pletení proutěných výrobků

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

26.11.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>