30.9.2011 | Aktuality

Již zítra se koná 5. ročník symbolického zavírání cyklostezek s názvem NA KOLE VINOHRADY UHERSKOHRADIŠŤSKA. Program na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti bude zahájen v 9 hodin hodinovou registrací.

Další program:


  • 10 hodin - slavnostní zahájení

  • 10.20-10.40 hodin - starty jednotlivých stezek

  • 14-17 hodin - vinný trh

  • 15-17 hodin - vystoupení folklorního souboru a cimbálové muziky LIŠA z Modré, pěveckého sboru BABČICE a CHLAPČISKA ze Spytihněvi, souboru MaDeT - malá dechová Topolanka + vyhlášení výsledků soutěže O nejhezčí jarní cyklofoto + slosování registračních kuponů


Registrační poplatek činí 20, 50 nebo 100 korun dle typu startovacího balíčku (účastnící do 15 let zdarma). Cena zahrnuje katalog s mapou cyklostezek, volné nebo zvýhodněné vstupy do uvedených objektů na trasách, sklenici vína/džusu po dojezdu a slosovací kupon do odpolední tomboly (20 korun) + magnetku/kreslenou vinařskou mapu (50 korun) nebo koštovku (100 korun). Vzít s sebou můžete i fotoaparát a zapojit se tak do soutěže o nejhezčí podzimní cyklofoto.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

30.9.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

21.2.2013

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

?>