30.9.2011 | Aktuality

Již zítra se koná 5. ročník symbolického zavírání cyklostezek s názvem NA KOLE VINOHRADY UHERSKOHRADIŠŤSKA. Program na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti bude zahájen v 9 hodin hodinovou registrací.

Další program:


  • 10 hodin - slavnostní zahájení

  • 10.20-10.40 hodin - starty jednotlivých stezek

  • 14-17 hodin - vinný trh

  • 15-17 hodin - vystoupení folklorního souboru a cimbálové muziky LIŠA z Modré, pěveckého sboru BABČICE a CHLAPČISKA ze Spytihněvi, souboru MaDeT - malá dechová Topolanka + vyhlášení výsledků soutěže O nejhezčí jarní cyklofoto + slosování registračních kuponů


Registrační poplatek činí 20, 50 nebo 100 korun dle typu startovacího balíčku (účastnící do 15 let zdarma). Cena zahrnuje katalog s mapou cyklostezek, volné nebo zvýhodněné vstupy do uvedených objektů na trasách, sklenici vína/džusu po dojezdu a slosovací kupon do odpolední tomboly (20 korun) + magnetku/kreslenou vinařskou mapu (50 korun) nebo koštovku (100 korun). Vzít s sebou můžete i fotoaparát a zapojit se tak do soutěže o nejhezčí podzimní cyklofoto.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

30.9.2011

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>