9.9.2010 | Aktuality

Společnost Kovosteel vyhlásila soutěž o nejhezčí zvíře vyrobené z kovošrotu vyrobené pro tzv. KOVOZOO, která v areálu společnosti ve Starém Městě vznikne. Soutěže se může zúčastnit fyzická i právnická osoba. Zvířata lze na stránkách www.kovozoo.cz rezervovat až od 31. prosince 2010. Po úspěšné rezervaci bude soutěžící do pěti pracovních dnů kontaktován organizátorem soutěže za účelem poskytnutí dalších údajů a doplňujících informací. Poslední termín dodání zhotoveného zvířete do areálu společnosti je 28. únor 2011. Slavnostní vyhlášení vítězů proběhne 23. dubna 2011 na akci Den Země.Zvíře musí být zhotoveno pouze z kovového šrotu a nesmí být použito jiných materiálů, ani žádných jiných prvků jako jsou např. kované detaily aj. Další podmínky soutěže naleznete na výše uvedených webových stránkách. Tvůrce objektu se může sám rozhodnout, zda jeho dílo bude určeno pouze k prohlížení či to bude průlezka anebo houpačka. O vítězi soutěže rozhodne sedmičlenná odborná porota na základě několika kritérií - podobnost zvířete s originálem, shodnost velikosti zvířete s originálem, preciznost provedení atd. Výherce obdrží finanční odměnu ve výši 100 000 Kč (2. místo: 30 000 Kč, 3. místo: 10 000 Kč).

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

9.9.2010

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>