9.9.2010 | Aktuality

Společnost Kovosteel vyhlásila soutěž o nejhezčí zvíře vyrobené z kovošrotu vyrobené pro tzv. KOVOZOO, která v areálu společnosti ve Starém Městě vznikne. Soutěže se může zúčastnit fyzická i právnická osoba. Zvířata lze na stránkách www.kovozoo.cz rezervovat až od 31. prosince 2010. Po úspěšné rezervaci bude soutěžící do pěti pracovních dnů kontaktován organizátorem soutěže za účelem poskytnutí dalších údajů a doplňujících informací. Poslední termín dodání zhotoveného zvířete do areálu společnosti je 28. únor 2011. Slavnostní vyhlášení vítězů proběhne 23. dubna 2011 na akci Den Země.



Zvíře musí být zhotoveno pouze z kovového šrotu a nesmí být použito jiných materiálů, ani žádných jiných prvků jako jsou např. kované detaily aj. Další podmínky soutěže naleznete na výše uvedených webových stránkách. Tvůrce objektu se může sám rozhodnout, zda jeho dílo bude určeno pouze k prohlížení či to bude průlezka anebo houpačka. O vítězi soutěže rozhodne sedmičlenná odborná porota na základě několika kritérií - podobnost zvířete s originálem, shodnost velikosti zvířete s originálem, preciznost provedení atd. Výherce obdrží finanční odměnu ve výši 100 000 Kč (2. místo: 30 000 Kč, 3. místo: 10 000 Kč).

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:




opište text z obrázku:

9.9.2010

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>