26.1.2011 | Aktuality

Zlínský kraj ve spolupráci se sdružením Zlatý erb vyhlašuje krajské kolo 13. ročníku soutěže Zlatý erb. Do krajského kola se mohou přihlásit města a obce Zlínského kraje se svými oficiálními webovými stránkami, elektronickými službami a turistickými webovými prezentacemi. „Smysl soutěže však nespočívá jen ve vlastním srovnání webů měst a obcí. Soutěž rovněž poskytuje jejich webmasterům a provozovatelům užitečné informace a hodnocení pro další zlepšování,“ uvedl hejtman Zlínského kraje Stanislav Mišák.Kraje sestavují odbornou porotu, která hodnotí webové stránky a elektronické služby jednotlivých měst a obcí. Hodnotí se povinně zveřejňované informace, kvalita úřední desky podle správního řádu, rozsah zveřejněných dalších informací, názornost ovládání webu, navigace a přehlednost stránky, výtvarné zpracování a bezbariérová přístupnost. Hlavní ceny budou v krajském i celostátním kole uděleny v následujících kategoriích: Nejlepší webové stránky města, Nejlepší webové stránky obce a Nejlepší elektronická služba. Na krajskou soutěž navazuje kolo celostátní. Formulář přihlášky do soutěže najdete na webové stránce soutěže http://zlatyerb.obce.cz a na portálu Města a obce online http://mesta.obce.cz. Uzávěrka příjmu přihlášek je ve středu 2. února 2011 v 16 hodin.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

26.1.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.