26.1.2011 | Aktuality

Zlínský kraj ve spolupráci se sdružením Zlatý erb vyhlašuje krajské kolo 13. ročníku soutěže Zlatý erb. Do krajského kola se mohou přihlásit města a obce Zlínského kraje se svými oficiálními webovými stránkami, elektronickými službami a turistickými webovými prezentacemi. „Smysl soutěže však nespočívá jen ve vlastním srovnání webů měst a obcí. Soutěž rovněž poskytuje jejich webmasterům a provozovatelům užitečné informace a hodnocení pro další zlepšování,“ uvedl hejtman Zlínského kraje Stanislav Mišák.Kraje sestavují odbornou porotu, která hodnotí webové stránky a elektronické služby jednotlivých měst a obcí. Hodnotí se povinně zveřejňované informace, kvalita úřední desky podle správního řádu, rozsah zveřejněných dalších informací, názornost ovládání webu, navigace a přehlednost stránky, výtvarné zpracování a bezbariérová přístupnost. Hlavní ceny budou v krajském i celostátním kole uděleny v následujících kategoriích: Nejlepší webové stránky města, Nejlepší webové stránky obce a Nejlepší elektronická služba. Na krajskou soutěž navazuje kolo celostátní. Formulář přihlášky do soutěže najdete na webové stránce soutěže http://zlatyerb.obce.cz a na portálu Města a obce online http://mesta.obce.cz. Uzávěrka příjmu přihlášek je ve středu 2. února 2011 v 16 hodin.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

26.1.2011

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.